Cladding Point
Customer Service.

 

Wij zijn u graag van dienst!

Bij vragen of opmerkingen zijn er verschillende manieren om contact met Cladding Point op te nemen, Bijvoorbeeld telefonisch of via het online contactformulier. Indien gewenst kunnen we u ook terugbellen op een tijdstip dat voor u het beste uit komt. Ontdek wat wij u kunnen bieden en hoe we dat doen.
Wij zijn van maandag t/m vrijdag tussen 08.30 en 17.00 uur bereikbaar via onderstaande contactgegevens.
Aarzel niet ons te contacteren.

Algemeen

+31(0)26 36 50 630
info@claddingpoint.nl
Handelsweg 12
6662 NH  Elst
KvK nummer: 0916.5980
BTW nummer: NL8175.85.497.B01
www.claddingpoint.nl

Contactformulier

 

 

Logistiek

Heeft u vragen of opmerkingen over uw levering(en), dan kunt u tijdens kantooruren rechtstreeks contact opnemen.

+31(0)26 36 50 634 (Jan Roelofs)
+31(0)26 36 15 815 (Johan van den Dam)
info@claddingpoint.nl
Buiten kantooruren (spoed) +31(0)638822722

Techniek

Heeft u vragen of opmerkingen over statica, brandwerendheid of duurzaamheid of andere techniek gerelateerde vragen, dan kunt u tijdens kantooruren rechtstreeks contact opnemen.

+31(0)26 30 34 272 (Freek ter Maat)
info@claddingpoint.nl

Onze buitendienst

 Harry van der Veen

Sales Director
+31(0)638822723
harry@claddingpoint.nl

  Ricardo Rosendaal

General Sales Manager
+31(0)623889618 
ricardo@claddingpoint.nl

  Marc van Diest

Sales Manager West Nederland
+31(0)658728516
marc@claddingpoint.nl

  Martijn Scholten

Sales Manager Zuid Nederland
+31(0)682962932
martijn@claddingpoint.nl

 

  Rob van den Kolk
Architecten
Senior Business Developer Manager
+31(0)683667355
rob@claddingpoint.nl

  Alwin Verdult
Aannemers
Senior Business Developer/Marketing Manager
+31(0)651485805
alwin@claddingpoint.nl

 

Wanneer zijn wij gesloten?


26 t/m 30 december kerst

 

Contactformulier

Let op! Onze informatievoorziening is bedoeld voor professionelen in de bouw.
Bent u een Particulier dan verwijzen wij u graag door naar één van onze relaties.
Hiervoor kunt u ons telefonisch contacteren.

RECENT BEKEKEN PROJECTEN

x Lijst wissen